Studium Animatora

Studium Animatora 30.11-1.12

Szkoła Animatora Muzycznego

Szkoła Animatora Muzycznego - edycja 2018/19

Konkurs na piosenkę roku 2019/20

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Bal z okazji stulecia Niepodległości!

Zapraszamy na bal z okazji 100-u lecia Niepodległej Polski!

Rekolekcje dla kapłanów Ruchu

Rekolekcje dla kapłanów Ruchu 26-29.11.2018

24.11 Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych

Dzień Wspólnoty dla Diakonii Diecezjalnych

Zabawa Andrzejkowa na Leszczynach

1 grudnia (sobota), parafia Chrystusa Króla, Bielsko-Biała na Leszczynach

Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Małżeństw 16.11-18.11

Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Małżeństw 16.11-18.11.2018

16.11-18.11 Kongregacja Diakonii

16.11-18.11.2018 Kongregacja Diakonii

Oaza dorosłych w Skoczowie zaprasza

Skoczów, pierwsze i trzecie wtorki

   

wzkb1 Diakonia Muzyczna naszej diecezji miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach z wyjątkowymi gośćmi z zespołu niemaGOtu. Nasze wspólne śpiewanie prowadził Kuba Blycharz (autor hymnu ŚDM 2016) i Viola Tomczyk (trener wokalny zespołu).

Nasze warsztaty zaczęliśmy od nauki pieśni, które miały nas przygotować na niedzielną Eucharystię. Pierwszy dzień i kolejne poranki należały do księdza moderatora Piotra Niemczyka. Po jutrzni rozpoczynaliśmy rozśpiewką, by po ok 45min zacząć naukę poszczególnych głosów.


W sobotę przybyli nasi goście. Na początek warsztat wokalny z Panią Violą, która ukazała nam całkiem inne spojrzenie na sposób wydobywania z nas dźwięków. Wiele osób odnalazło swój ‘most’ w rejestrze piersiowo-głowowym, co pozwoliło otworzyć nas na nowe partie głosowe! Po odpowiednim przygotowaniu Kuba uczył nas swojego utworu ‘Biada’ (jednego z ‘hitów’ zespołu niemaGOtu) oraz jego liturgiczną kompozycję ‘Święta Dziewico’.
Ostanim punktem sobotnich warsztatów było ‘spotkanie z gościem’. Czas w którym każdy mógł zadać dowolne pytania naszym mentorom. Był to niesamowity czas okraszonym wieloma śmiesznymi anegdotami z życia Kuby i zespołu. Nie brakło również czasu na osobiste świadectwo i kierownictwo Boga w tym cudownym dziele.
Nasze warsztaty oficjalnie zakończyliśmy niedzielną Eucharystią na której wykonywaliśmy pieśni poznane na warsztatach. Warto zaznaczyć że w naszym spotkaniu brało udział aż 31 osób!
Dziękujemy za cały trud i obecność w tych dniach, szczególnie naszym wspaniałym gościom. Liczymy na to, że ta wiedza już z nami zostanie i pomoże w dalszej posłudze naszym uczestnikom.

 

wzkb2 wzkb3 wzkb4 wzkb5 wzkb6 wzkb7 wzkb8