Zima na Kopiej Górce - ORD

Krościenko n. Dunajcem, Zima 2019/20

Jesienne rekolekcje dla kapłanów

Krościenko n. Dunajcem, 25-28.11.2019

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych

Częstochowa, 23.11.2019

Rejonowy Dzień Wspólnoty w Andrychowie

Andrychów, 7.12.2019

Wspólnota Dobrej Nowiny

Bielsko-Biała, Każdy czwartek

Oaza Modlitwy "Namiot Spotkania"

Bystra Krakowska, 22-24 listopada 2019 r.

Kalendarium 2019/2020

już na stronie!

Dział publicystyka

Nowy artykuł - "Oaza a parafia"

   

sa3 15 i 16 marca odbyła się czwarta w tym roku sesja Studium Animatora. Uczestnicy pochylali się nad tematami Kościół i Świadectwo. Spotkanie było okazją do szlifowania swojego warsztatu animatorskiego, a przede wszystkim do budowania relacji z Bogiem i innymi animatorami. W sobotni wieczór oazowicze integrowali się na lodowisku.


Czas tego Studium był dla mnie jak zwykle wspaniałą okazją na przyglądanięcie się z bliska jakiejś części mojej wiary. Szczególnie przemówiła do mnie konferencja o świadectwie w połączeniu z porannym Namiotem Spotkania. Była to też jak zwykle wspaniała okazja do spędzenia czasu ze znajomymi. W skrócie to był genialny czas.


Czas Studium zawsze jest dla mnie niezwykłym czasem, czasem powrotu do domu, przypomnienia sobie tego, co jest w życiu ważne i powiedzeniem sobie „wracamy, wracamy, wracamy”. To mój czas duchowego oddechu i nieważne, w jakim czasie i z jakimi akurat ludźmi, zawsze jest to piękny czas z pięknymi osobami, to akurat jest zawsze w pakiecie, czas, w którym Bóg wyciąga tą lepszą mnie i pokazuje, że tak można i trzeba.