1604268637455 Wspólna modlitwa na cmentarzu w intencji zmarłych, w dniu 1 listopada, stała się tradycją naszego rejonu. Razem z nami modliło sie wiele osób odwiedzających groby bliskich. Zawsze było nas dużo. Niestety tym razem, ze względu na panującą sytuację, organizacja tego spotkania była utrudniona. Jednak dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wszystkich wspólnot udało nam się spotkać tym razem w kościele pod wezwaniem św. Stanisława w Andrychowie. Oazowicze nie zawiedli. Zachowując zalecane środki bezpieczeństwa rozpoczęliśmy różaniec tradycyjnie o godzinie 19:00. Przygotowane rozważania i oprawa muzyczna pomogły wszystkim w modlitwie. Nabożeństwu przewodniczył ks. Sławomir Pietraszko - moderator rejonowy.

Nie zapomnieliśmy także o tych, którzy nie mogli, a chcieli być tego wieczoru razem z nami w modlitewnej wspólnocie. Dzięki uprzejmości parafii św. Stanisława łączyli się z nami przez internet.

 

To był piękny czas modlitwy. Czas spotkania, którego w obecnej chwili tak bardzo nam brakuje. Cieszymy się, że pomimo wszystko udało nam się kontynuować tradycję jednoczącą oazy naszego rejonu.

Chwała Panu!

ozio_gallery_nano