Warsztaty Muzyki Liturgicznej w Oświęcimiu

17-19.05.2019 r., parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu

Przekaż 1%

Zobacz jak możesz pomóc - to takie proste!

Oaza dorosłych w Skoczowie zaprasza

Skoczów, pierwsze i trzecie wtorki

Dział publicystyka

Nowy artykuł - "Oaza a parafia"

   

szwas1 W sobotę 21. października 2017 r. oazowy wieczór w parafii pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach wyglądał trochę inaczej niż zwykle, ponieważ zostało zorganizowane czuwanie ze św. Janem Pawłem II. Była to wigilia wspomnienia liturgicznego naszego wielkiego Świętego. Na wspólną modlitwę zostali zaproszeni parafianie oraz pojawiła się informacja w grupie naszego rejonu na Facebooku.

Każdy z nas włożył cząstkę swojego serca do tego czuwania poprzez czytanie rozważań i wspólne śpiewanie. Modlitwę rozpoczęła solistka Kasia śpiewając piosenkę o papieżu pt. „Słowiański”. Centrum czuwania stanowiła koronka lednicka oraz litania do Jana Pawła II. Łączyliśmy się we wspólnym śpiewie takich pieśni jak „Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi” czy „Nie bój się, wypłyń na głębię”. Na zakończenie Agata zaśpiewała popularną papieską piosenkę pt. „Zło dobrem zwyciężaj”, a moderator rejonowy ks. Andrzej pobłogosławił wszystkich zgromadzonych.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na czuwanie i zapraszamy na kolejne wspólne modlitwy w kościele pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach!

Patryk